Helpline: +421 33 59 335 12
sk en de
B2B
Zobraziť dopyt
Váš nákup: 0 ks

Služby zákazníkom

Áno, naša firma Vám vie zabezpečiť dopravu výrobkov na požadované miesto v termíne a čase podľa požiadavky zákazníka. Stačí pri vyplňovaní formulára objednávky resp. ponuky zvoliť spôsob dopravy „Žiadosť o cenovú ponuku na dopravu“ a spätne vás budeme informovať o cene za dopravu.

Naša firma disponuje skladom o rozlohe 4500 m2, na ktorom sa nachádza ihneď k odberu väčšina štandardných výrobkov. Ak objednaný tovar nie je práve na sklade hotových výrobkov, sme schopní vyrobiť objednané výrobky v priebehu 2 až 4 týždňov vzhľadom na typ výrobkov a objednané množstvo.

Súčasťou ponuky našich služieb je aj montáž a kontrola u nás zakúpených regálov odborne vyškolenými pracovníkmi v zmysle platných predpisov a nariadení. V zmysle STN 26 9030 a vyhl. SÚBP č. 59/1982 Zb. je užívateľ povinný pred uvedením do prevádzky, po každom premiestnení a prestavaní regálu a najmenej jeden krát ročne zabezpečiť kontrolu regálov a vyhotoviť o tom záznam. Na túto povinnosť zabúda dosť veľa firiem. Preto sme sa rozhodli ponúknuť túto možnosť ako doplnkovú službu. 

V sídle firme sa nachádza vzorková miestnosť, kde si môžete prezrieť konštrukčné ako aj farebné prevedenie výrobkov. Bez problémov vám vieme poslať aj propagačné fotografie s výrobkami na váš e-mail.

Na naše výrobky poskytujeme záručnú dobu na akosť výrobkov 24 mesiacov.

Vieme Vám poradiť ako aj zrealizovať výrobky podľa Vašich požiadaviek. Ak máte k dispozícií výkresovú dokumentáciu, vzorku, skicu a iné, tak nám ju pošlite. Vieme ponúknuť vývoj a výrobu atypických výrobkov. Umožňuje nám to moderná sofistikovaná technológia. Ak Vám nestačia farby ktoré ponúkame, vieme ponúknuť veľký vyber RAL farieb. Napíšte nám o akú farbu máte záujem.

Odoberať newsletter

Chcem byť informovaný emailom o zľavách a novinkách.